buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Урочистості з нагоди Дня бухгалтера

З нагоди професійного свята — Дня бухгалтера – у Богодухівській міській раді відбулися урочистості.

Богодухівський міський голова Микола Голуб щиро привітав жінок-бухгалтерів з їхнім професійним святом.

«Для людей, які присвятили себе обліковій справі, це особливий та значний день. Він є визнанням важливої ролі усіх тих, хто служить державі у справі зміцнення її економіки. Адже професія бухгалтера є однією з найбільш значущих для діяльності будь-якого підприємства, установи чи організації. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя Богодухова. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс міста. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом» — зазначив Микола Вікторович.