internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 9

Урочистий захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2020 року заступник Богодухівського міського голови Ольга Мальована взяла участь в урочистому заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Почесними грамотами та солодкими подарунками було відзначено :

- Корьюна Акопяна – переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівський ліцей № 3);

- Дмитра Артюха – вихованця комунального закладу Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення боксу;

- Владислава Бакала – переможця ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Богодухівський ліцей № 3);

- Сергія Білоуса – переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівський ліцей № 3);

- Іван Вассерман – ученя КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»;

- Дар’ю Гарбуз – переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівська гімназія № 1);

- Анастасію Дегтяр – переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівська гімназія №1);

- Владислава Дегтяренка – вихованця відділення таеквандо-ІТФ, переможця Чемпіонату Європи в особистій першості;

- Дмитра Доценка – переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (КЗ «Богодухівський ліцей №2»);

- Євгенію Дмитришину – переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (КЗ «Богодухівський ліцей №2»);

- Анастасію Довгу – учасницю зразкового хореографічного ансамблю «Надія»;

- Марину Дейнеко – учасницю зразкового хореографічного ансамблю «Надія»;

- Вікторію Заєць – переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (КЗ «Богодухівський ліцей №2»);
Дар’ю Заваду – переможницю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Богодухівський ліцей №3);

- Богдана Зміївського – вихованця КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення легкої атлетики, чемпіона України з легкої атлетики серед юнаків;

- Володимира Зміївського – переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Богодухівський ліцей №3);

- Даніїла Єрмошкіна – вихованця КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення боксу, призер обласних, районних змагань;

- Дар’ю Кальченко – переможницю ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Богодухівський ліцей №3);

- Вікторію Касяненко – ученицю зразкового хореографічного ансамблю «Надія»;

- Дарину Копійку – переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівський ліцей №3);

- Марію Козловську – ученицю КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова;

- Вікторію Котолуп – ученицю КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова;

- Валерію Малецьку – учасницю зразкового хореографічного ансамблю «Надія»;

- Данила Мєдвєдєва – вихованця КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення легкої атлетики;

- Олександру Москаленко – ученицю КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»;

- Владислава Обуховського – вихованця відділення таєквандо-ІТФ, фіналіста Чемпіонату світу, в особистій першості;

- Володимира Осьмака – вихованця КЗ Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа», відділення легкої атлетики;

- Ірину Осебську – учасницю зразкової театральної студії «Ніка»;

- Єгора Петриніна – учасника зразкової театральної студії «Ніка»;

- Дмитра Фесика – переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівський ліцей №3);

- Валерію Удовіченко – переможниця ІІІ етапу конкурсу Всеукраїнськиї учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівська гімназія №1);

- Дар’ю Ручкіну – учасницю зразкової театральної студії «Ніка»;

- Оксану Рисцову – ученицю КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова»;

- Дмитра Шеіна – переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Богодухівська гімназія №1);

- Юлію Чурилович – ученицю Полково-Микитівської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможницю ІІІ етапу конкурсу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;

- Родіона Шерстюка – вихованця відділення таеквандо-ІТФ, бронзового призера Чемпіонату Європи в особистій першості та срібного призера в командній першості;

- Єлизавету Юхно – ученицю КПСМНЗ «Богодухівська дитяча музична школа ім. В.Т. Брисова».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.