buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, працівники міської ради взяли участь у  відзначенні Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочалися урочисто-траурні заходи з покладання квітів до братської могили у селі Семенів Яр. Напередодні світлого свята Дня Перемоги, Богодухівський міський голова Микола Голуб та його заступники особисто  побували в гостях у ветеранів війни — учасників бойових дій, тих, хто  врятував світ від нацизму і виборов мир для нас з вами, привітали ветеранів зі святом та подякували за ратний подвиг у роки війни.

Продовжилися заходи традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до братської могили на міському цвинтарі та пам’ятного знаку Т-34. Біля Меморіалу Слави за участю керівництва району та міста, учасників бойових дій, трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівської молоді відбулося вшанування ветеранів та покладання квітів до Вічного вогню.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни.

Пам’ятаємо!

Ніколи знову!