internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 28

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, працівники міської ради взяли участь у  відзначенні Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочалися урочисто-траурні заходи з покладання квітів до братської могили у селі Семенів Яр. Напередодні світлого свята Дня Перемоги, Богодухівський міський голова Микола Голуб та його заступники особисто  побували в гостях у ветеранів війни — учасників бойових дій, тих, хто  врятував світ від нацизму і виборов мир для нас з вами, привітали ветеранів зі святом та подякували за ратний подвиг у роки війни.

Продовжилися заходи традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до братської могили на міському цвинтарі та пам’ятного знаку Т-34. Біля Меморіалу Слави за участю керівництва району та міста, учасників бойових дій, трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівської молоді відбулося вшанування ветеранів та покладання квітів до Вічного вогню.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни.

Пам’ятаємо!

Ніколи знову!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.