Урочисті заходи з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України

11 жовтня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня козацтва та Дня захисника України. Микола Вікторович вшанував пам’ять загиблого учасника антитерористичної операції на сході країни Сергія Слісаренка.

О 13.30 представники районної та міської влади, учасники бойових дій, трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів міста, учнівська молодь та всі небайдужі городяни традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Воїнам, які віддали життя за Україну» вшанували мужність і звитягу загиблих героїв.

У будинку культури пройшла акція «Оберіг для Захисника України» та відбувся святковий концерт за участю творчих колективів району.