Урочисті заходи з нагоди 77-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників та Дня міста

07 серпня 2020 року відбулися урочистості присвячені 77-й річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників та Дню міста. Вранці відбувся молебень за мир і спокій в Україні, на славу Богодухова і його жителів, на якому були присутні міський голова, громадськість та віряни.

.

З нагоди свята до міської ради були запрошені почесні гості, присвоєно звання «Почесний громадянини міста Богодухова» Тризні Віктору Григоровичу та Закопайло Олені Миколаївні, також відзначено грамотами та подяками громадян, які внесли вагомий особистий внесок в розбудову  нашого міста.

.

Вшановано пам’ять загиблого учасника АТО Сергія Слісаренка та почесних громадян міста. Продовжилися заходи традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до братської могили на міському цвинтарі та пам’ятного знаку Т-34. Біля Меморіалу Слави за участю керівництва міста та району, депутатів, представників трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівської молоді відбулося вшанування загиблих воїнів та покладання квітів до Вічного вогню.

Відбулися спортивні змагання:

- з шахів (серед дітей 1 місце — Карлашов Ілля, 2 місце — Дуднік Дмитро, 3 місце — Лукашук Максим та дорослих — 1 місце — Шкурпіла Віталій, 2 місце — Заєць Григорій, 3 місце — Сараєв Микола);

- кросліфтингу, турнір проходив у двох вагових категоріях: до 80 кг (1 місце — Гирка Артем, 2 місце — Антонян Тимур, 3 місце — Сабадаш Сергій) та до 90 кг (1 місце — Мурадов Василь, 2 місце — Напрієнко Андрій, 3 місце — Скляр Віталій), окремо змагалися спортсмени, які на день змагань не досягли 16-ти річного віку  (1 місце — Авєльцев Кирило, 2 місце — Сергієнко Ігор, 3 місце — Акопян Корьюн);

- волейболу, участь в змаганнях взяли 6 команд: «Спортіки», «Фенікс», «Ерагон», «Бруклін», «Іскра» та «М‘ясний». Згідно жеребкування всі команди були розподілені на дві підгрупи:
•група А: «М‘ясний», «Спортіки», «Бруклін»
•група Б: «Іскра», «Фенікс», «Ерагон».
В групах грали за коловою системою, далі команди, які посіли другі місця в групах — «Ерагон» та «Спортіки» розігрували бронзові нагороди, і в запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Ерагон».
А в фіналі зустрічалися команди «М‘ясний» у складі: Сівера Сергія, Мізяка Сергія, Бабенка Владислава, Григорова Ігора та «Іскра» у складі: Мішина Максима, Макаренка Дмитра, Ярошенка Дмитра та Хирного Костянтина, і в кінцевому результаті, чемпіонами стала команда «М‘ясний».

Всі призери змагань отримали грамоти та грошову винагороду від спонсорів: МК «М‘ясний», ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат», рибоконсервний завод «Екватор», ТОВ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД».

.

Молодіжною радою при Богодухівській міській раді проведено молодіжно-історичний квест «Знайди ключ від міста», презентація фільму «Богодухів очима молоді» та інших відеоматеріалів про роботу Молодіжної ради, відбулося спілкування з мешканцями міста на тему молодіжної політики, ідей для розвитку міста та проблем, які зараз турбують молодь.