Урочисті заходи з нагоди 76-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників та Дня міста

07 серпня 2019 року відбулися урочисті заходи з нагоди 76-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників та Дня міста. Впродовж святкового дня для жителів і гостей були організовані різноманітні заходи: вранці відбувся молебень за мир і спокій в Україні, на славу Богодухова і його жителів, на якому були присутні міський голова, громадськість та віряни.

..

рр.

.

З нагоди свята до міської ради були запрошені почесні громадяни нашого міста, серед них — Шахбазян Анзор Єрчаникович, звання якому присвоєно цьогоріч.

. .

.

Було вшановано пам’ять загиблого учасника АТО Сергія Слісаренка та почесних громадян міста. Продовжилися заходи традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до братської могили на міському цвинтарі та пам’ятного знаку Т-34. Біля Меморіалу Слави за участю керівництва міста та району, учасників бойових дій, трудових колективів підприємств, організацій, установ та закладів, учнівської молоді відбулося вшанування загиблих воїнів та покладання квітів до Вічного вогню.

Насолодитись виробами народної творчості та отримати чудові враження змогли усі, хто відвідав виставку декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких був міський голова Микола Голуб.

.

О 19.00 на площі Соборності звучали привітання від Богодухівського міського голови Миколи Вікторовича Голуба та почесних гостей: Народного депутата України Красова Олексія Ігоревича, депутата Харківської обласної ради Пушкаря Миколи Борисовича, першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової Валентини Вікторівни, було відзначено грамотами та подяками жителів нашого міста які внесли вагомий особистий внесок в розбудову  міста. По закінченню офіційної частини відбулися дискотека та фейерверк.

Народний депутат України Олексій Ігоревич Красов вітає жителів міста