Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, працівники міської ради взяли участь у  відзначенні Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочалися заходи за участю керівництва району та міста, представників трудових колективів підприємств, організацій та установ традиційною урочистою ходою та покладанням квітів до братської могили на міському цвинтарі та пам’ятного знаку Т-34, братської могили  та могили закатованих у селі Семенів Яр.

Продовжилися заходи покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Пам’ять полеглих було вшановано хвилиною мовчання.