buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Урочисте вручення дипломів випускникам Богодухівського професійного аграрного ліцею

27 червня 2019 року в Богодухівському професійному аграрному ліцеї відбулося урочисте вручення дипломів та свідоцтв про загальну середню освіту випускникам. Серед почесних гостей свята був присутній Богодухівський міський голова Микола Голуб. «Шановні випускники, сердечно вітаю вас з важливою подією у вашому житті – отримання професії. Бажаю вам найкращих, найуспішніших досягнень та здійснення ваших мрій. Щиро вдячний вам за те, що ви даєте нам надію та віру в розбудову, розквіт нашої Богодухівщини та рідної України. Вітаю та вдячний всьому педагогічному колективу ліцею, а також батькам, що виховують молоде покоління на благо громади.» – зазначив в своєму виступі Микола Вікторович. Свято супроводжувалося цікавою концертною програмою, яку підготували педагогіний колектив та учні ліцею. Усі випускники отримали падарунки, а кращих було відзначено почесними грамотами.