Укладено угоду про соціально-економічне партнерство

21 лютого 2020 року за ініціативи товариства з обмеженою відповідальністю «Рибоконсервний завод «Екватор» було укладено угоду про соціально-економічне партнерство з Богодухівською міською радою. Співпраця в рамках укладеної угоди буде спрямована на надання фінансової  допомоги дитячим дошкільним закладам міста, проведенні робіт з благоустрою меморіалів та пам’ятників, зон відпочинку жителів міста та дитячих майданчиків, розбудові інших об’єктів соціально-транспортної інфраструктури; організації відзначення державних свят і пам’ятних дат міста, сприянні виконанню регіональних та міських програм. У ході пленарного засідання XLI сесії Богодухівської міської ради VII скликання депутатами було прийнято одноголосно рішення про підписання угоди.