Переглядiв: 20

Участь у робочій зустрічі

8 лютого 2018 року Богодухівський міський голова Голуб М.В. взяв участь у робочій зустріч депутата Харківської обласної ради, заступника генерального директора ДНВП «Об`єднання Комунар» Пушкаря Микола Борисович   із  селищними та сільськими головами Богодухівського району, завідувачами дошкільних навчальних закладів, головами ОСББ, представниками громадських організацій.

В ході зустрічі Микола Борисович висловив слова вдячності присутнім за співпрацю в 2017 році, та повідомив про перспективи розвитку на 2018 рік. Зокрема Микола Борисович наголосив, що завдяки плідній співпраці підприємства з міською, селищними, сільськими радами району, були забезпечені роботою працівники, а громади отримали дитячі та спортивні майданчики, елементи благоустрою, покращились умови проживання в будинках де створені ОСББ. Із 15 проектів які виграли конкурс в минулому році, 50% це тематика БЕМЗу, а майданчик по вул. Загорулька – це окраса міста і гарний приклад співпраці колективу з міським головою Миколою Вікторовичем та депутатським корпусом.
Аналізуючи звернення громад з приводу участі в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» на цю робочу зустріч Пушкарем М.Б. було запрошено координатора центру розвитку громад Харківської обласної ради, радника з бюджетних питань голови обласної ради, Пронькіну Галину Степанівну, яка детально в формі спілкування повідомила про зміни які відбулися в 2018 році щодо подачі заявок на конкурс і надала відповіді на хвилюючі питання.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.