internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 41

Участь у робочій зустрічі

8 лютого 2018 року Богодухівський міський голова Голуб М.В. взяв участь у робочій зустріч депутата Харківської обласної ради, заступника генерального директора ДНВП «Об`єднання Комунар» Пушкаря Микола Борисович   із  селищними та сільськими головами Богодухівського району, завідувачами дошкільних навчальних закладів, головами ОСББ, представниками громадських організацій.

В ході зустрічі Микола Борисович висловив слова вдячності присутнім за співпрацю в 2017 році, та повідомив про перспективи розвитку на 2018 рік. Зокрема Микола Борисович наголосив, що завдяки плідній співпраці підприємства з міською, селищними, сільськими радами району, були забезпечені роботою працівники, а громади отримали дитячі та спортивні майданчики, елементи благоустрою, покращились умови проживання в будинках де створені ОСББ. Із 15 проектів які виграли конкурс в минулому році, 50% це тематика БЕМЗу, а майданчик по вул. Загорулька – це окраса міста і гарний приклад співпраці колективу з міським головою Миколою Вікторовичем та депутатським корпусом.
Аналізуючи звернення громад з приводу участі в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» на цю робочу зустріч Пушкарем М.Б. було запрошено координатора центру розвитку громад Харківської обласної ради, радника з бюджетних питань голови обласної ради, Пронькіну Галину Степанівну, яка детально в формі спілкування повідомила про зміни які відбулися в 2018 році щодо подачі заявок на конкурс і надала відповіді на хвилюючі питання.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.