buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Участь безробітних осіб у виборчому процесі

15 березня 2019 року  в Богодухівській районній філії ХОЦЗ пройшов семінар на тему «Участь безробітних осіб у виборчому процесі» за участю в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиці Д.М. та провідного юрисконсульта Богодухівської районної філії ХОЦЗ Носенко О.А.

В ході семінару присутнім надано роз’яснення стосовно реалізації громадянином України свого виборчого права, щодо суб’єктів виборчого процесу, права зареєстрованих безробітних на участь у виборчому процесі, можливі шляхи внесення змін до Державного реєстру виборців тощо.

Запрошені отримали вичерпну інформацію про шляхи захисту своїх виборчих прав.