УЧАСНИКИ КЛУБУ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРОФЕСІЙНИМ ДОСВІДОМ ЮРИСТА І ЖУРНАЛІСТА

12 грудня 2018 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру занятості відбулося третє засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «Є професія така — юрист, журналіст».

Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова О.В., яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання, представила запрошених гостей. Наголосила на тому, що справжнє щастя для людини — обрати професію за покликан­ням. Ще мандрівний філософ України Григорій Сковорода у своїх творах стверджував ідею «сродної праці», бо тільки вона несе у світ щастя, розвиток і красу. Обравши вдало професію, людина зможе проявити на вищому рівні свої здібності, несучи користь людям. Тільки так можна одержати справжнє задоволення від щоденної праці. У наш час світ професій дуже різноманітний і цікавий. На допомогу людям прийшов технічний прогрес і модернізація вироб­ництва, інноваційні технології. Все це значно полегшує процес праці. Ось тільки ентузіазм, творчість і відповідальність людини не замінить жодна машина. А повноцінно проявляють такі риси саме ті, хто обрав професію за своїми здібностями та інтересами.

На зустріч були запрошені редактор газети «Маяк» директор ТОВ «Маяк» Чернишова Т.В., в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиця Д.М., провідний юрисконсульт Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Носенко О.А. Запрошені гості розповіли членам клуба про професії юрист і журналіст, про їх переваги та недоліки.

Присутні на засідання клубу відзначили, що для того, щоб свідомо вибрати професію, необхідно дізнатися більше про різні види професійної діяльності, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про­фесії.

Хай вам щастить у цьому складному, але цікавому світі про­фесій!