buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ДЕРЖАВА ПРОПОНУЄ БЕЗКОШТОВНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

Професійна адаптація учасників АТО здійснюється згідно нового Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року за №432.

Оплата послуг із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрнів України від 31 березня 2015 № 179.

Дія Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників поширюється на учасників антитерористичної операції з числа осіб, яким встановлено один із таких статусів:

-  учасника бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

-  інваліда війни відповідно до пунктів 11 – 14 частини другої статті 7 Закону

-  учасникам війни відповідно до пунктів 13 статті 9 Закону.

Професійна адаптація учасників АТО за робітничими професіями здійснюється шляхом професійної орієнтації, первинної професійної підготовки, передпідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням їх навичок, умінь та побажань.

Учаснику антитерористичної операції для отримання послуг необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою.

До заяви додаються:

1.Копія посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни, учасника війни.

2.Копія одного з наступних документів:

- наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

- довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413;

- рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежності, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередньо участь в антитерористичній операції , забезпеченні її проведення, відповідний запис у військовому квитку;

3.Копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни).

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники антитерористичної операції отримують такі документи державного зразка:

свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації – за результатами первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями;

документ про підвищення кваліфікації – за результатами підвищення кваліфікації учасників антитерористичної операції з вищою освітою;

у разі підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники антитерористичної операції отримують посвідчення установленого зразка.

Період професійного навчання учасників антитерористичної операції не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення встановлюється не більше як 500 годин.

За безоплатною правовою допомогоюроз’ясненнями законодавства та правовими консультаціями можна звертатися безпосередньо до Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Адреса центру: м. Богодухів, вул. Покровська, 5, тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).