buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

У ХАРКОВІ ЗАПРАЦЮВАВ ПРАВОВИЙ КЛУБ

У Харкові відбулось відкриття другого в Україні правового клубу «Pravokator», головна місія якого – ініціювати професійну дискусію та максимально ефективно допомогти використовувати право у відстоюванні справедливості. Про це інформує Координаційний центр з надання БПД.

«Pravokator» – це безоплатний інноваційний правовий клуб з рівним доступом для правової спільноти, громадянського суспільства та місцевих громад.

«Цей проект створений для обміну досвідом, вивчення, напрацювання та поширення найкращих практик у сфері права і правосуддя. В Клубі допоможуть вирішити юридичні колізії та поділяться найкращими практиками в сфері правозастосування, проаналізують ситуацію та знайдуть рішення з допомогою експертів на місці. А для територіальних громад правовий клуб дасть можливість підвищити свою правову спроможність і швидше вирішувати актуальні правові проблеми», – переконаний директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

У рамках роботи правового клубу «Pravokator» організатори обіцяють:

простір для спілкування, обміну досвідом та обговорення актуальних практичних питань між адвокатами, суддями, офіцерами поліції, представниками місцевих громад;

проведення освітніх заходів для правників, місцевих громад та громадянського суспільства;

інформування про зміни в законах зрозумілою мовою та поширення кращих практик в сфері права;

розроблення та впровадження єдиних стратегій здійснення захисту адвокатами, залученими до надання безоплатної правової допомоги;

розробка та формування законопроектів; підтримувати студентів-правників; посилити зв’язки правників із провідними національними та міжнародними експертами та правозахисними організаціями.

Для реалізації згаданих задач в мультифункціональному офісі клуба планується проводити:

пілотування ініціатив з розроблення інновацій у сфері правосуддя з забезпеченням експертної підтримки;

проведення мультиформатних заходів; збір, узагальнення та впровадження кращих практик у сфері права; здійснення правопросвітництва.

Комунікаційні та правопросвітницькі заходи будуть проходити як у традиційних форматах, так і в незвичних: хакатони, воркшопи, вебінари, moot court. Тут надаватимуться можливості не лише обговорити ідею, а й протестувати її, довести до стану продукту (проекти змін до законодавства, нові процедури, ІТ-рішення: чат-боти, веб-додатки, програми).

За словами ініціаторів проекту, на засіданнях клубу учасники також готові говорити про речі, які ще не є звичними та усталеними, і потребують або будуть потребувати в майбутньому правової визначеності і регулювання у таких сферах, як, наприклад, онлайн-платформи з медіації, електронний суд, штучний інтелект тощо.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).