buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

У ПФУ ПОЯСНИЛИ, КОМУ З 1 ЛИПНЯ ПЕРЕРАХУЮТЬ ПЕНСІЇ

З 1 липня перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням соціальних стандартів відбудеться для трьох категорій осіб. Про це повідомила заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашкою, інформує прес-служба ПФУ.

Так, Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 липня цього року передбачено зміну прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, лише на 62 гривні (1 435 гривень).

«Саме через це категорій осіб, яким такий перерахунок буде проведено з липня, лише три: донори, ті, в кого немає достатнього стажу, а також невелика кількість громадян, у кого обчислена пенсія перевищує 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. Це трохи більше 800 тисяч пенсіонерів», – повідомила Ірина Ковпашко.

Наступний перерахунок пенсій у зв’язку зі змінами соціальних стандартів, який охопить близько 10 млн. пенсіонерів, очікується з 1 грудня поточного року. Відтак, будуть перераховані надбавки, підвищення, мінімальні пенсійні виплати особам з повним стажем, надбавки за понаднормовий стаж.

Нагадаємо, з 1 липня 2018 року встановлюються нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку 1777 гривень на місяць.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).