internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 82

У ДНЗ №9

На виконання заходів проекту «Вчимося жити разом»,що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоровʼя через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), 24 жовтня 2016 року у середній групі (вихователь Штих Н.О.) відбулося заняття з морально-етичного, мовленнєвого та пізнавального розвитку «Дружні діти – мов квіти», метою якого було формувати уявлення дітей про важливість дружнього ставлення до оточуючих, способи толерантної взаємодії. А 25 жовтня відбулося заняття у старшій групі (вих. Тимофєєва Л.О.) з морально-етичного та мовленнєвого розвитку. Метою цього заняття було прищеплювати дітям корисні звички чемного поводження, вчити правил культурної поведінки, формувати усвідомлену потребу доброзичливої та толерантної взаємодії з іншими людьми.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.