Переглядiв: 48

У день місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах. Встановлено Указом Президента України в 2000 році. Відзначається щорічно 7 грудня. Саме 7 грудня 1990 року Верховна Рада прийняла Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

У цей день у міській раді з  професійним святом працівників , пенсіонерів місцевого самоврядування , депутатів та квартальних  привітав міський голова     Микола Голуб.

«Мені приємно відзначити, що завдяки розпочатим реформам в останні роки статус місцевого самоврядування в нашій державі значно зміцнився. Так, місцеві бюджети отримали додаткові фінансові ресурси і повноваження, які допомагають вирішувати проблеми територіальної громади. Але головний ресурс і основний потенціал для нашого міста — це ви і наші жителі. Саме завдяки вам і жителям міста Богодухова розвивається, в місті реалізуються інвестиційні проекти.    Я хочу вам подякувати за вагомий внесок в розвиток нашого міста і місцевого самоврядування. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, а нашому місту — процвітання!» — зазначив Микола Вікторович.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.