internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 57

У день місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах. Встановлено Указом Президента України в 2000 році. Відзначається щорічно 7 грудня. Саме 7 грудня 1990 року Верховна Рада прийняла Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

У цей день у міській раді з  професійним святом працівників , пенсіонерів місцевого самоврядування , депутатів та квартальних  привітав міський голова     Микола Голуб.

«Мені приємно відзначити, що завдяки розпочатим реформам в останні роки статус місцевого самоврядування в нашій державі значно зміцнився. Так, місцеві бюджети отримали додаткові фінансові ресурси і повноваження, які допомагають вирішувати проблеми територіальної громади. Але головний ресурс і основний потенціал для нашого міста — це ви і наші жителі. Саме завдяки вам і жителям міста Богодухова розвивається, в місті реалізуються інвестиційні проекти.    Я хочу вам подякувати за вагомий внесок в розвиток нашого міста і місцевого самоврядування. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, а нашому місту — процвітання!» — зазначив Микола Вікторович.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.