internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 26

У Богодухові відсвяткували День молоді

Жителі міста літньої недільної днини стали учасниками та глядачами святкових заходів, які відбулися в Богодухові до Дня молоді. Починаючи з 19 години на літній сцені, було дано старт кількагодинному святковому концерту, у якому взяли участь сотні юних та дорослих аматорів культури з усієї Богодухівщини. Зі сцени лунали народні, патріотичні, жартівливі пісні, тут глядачів радували запальними танцями кращі хореографічні колективи.

Цьогоріч вже традиційно відзначили кращих випускників, які прославили наше місто своїми знаннями та досягненнями, їхніх батьків та наставників. Нагородження із врученням грамот та подарунків провели: голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, Богодухівський міський голова Микола Голуб, депутати Харківської обласної ради Микола Пушкар та Ольга Львова.
Звертаючись зі сцени до присутніх, Микола Вікторович зазначив, що саме молоді люди є тією потужною силою, яка здатна здійснювати кардинальні зміни в житті держави і суспільства. «Україна, Харківщина, Богодухів потребують креативних та інноваційних ідей, нестандартних та мобільних рішень, нових відкриттів, які сприятимуть піднесенню економіки та зростанню рівня життя. Нам потрібні ті, хто здатний боротися за свою мрію, за вільну, сильну і процвітаючу Україну. Любіть свою країну, трудіться, несіть у світ позитив, будьте господарями власної долі. То ж нехай Господь допомагає вам у всіх починаннях, а обраний вами шлях принесе успіх та реалізовані мрії», – сказав Микола Голуб.

Святкування Дня молоді завершила дискотека.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.