buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

У Богодухові відбувся семінар з гендерних питань

З 01.07.2019  по 05.07.2019  в Богодухівській районній філії Харківського обласного  центру зайнятості триває гендерний тиждень, у рамках якого проходять семінари та тренінги для безробітних громадян за темами: «Гендерна рівність», «Професійне самовизначення», «Особистість, дім, кар’єра» та ін.

01 липня 2019 року в Богодухівській районній філії Харківського обласного  центру зайнятості для безробітних відбувся семінар з гендерних питань «Особистість, дім, кар’єра».

Мета заходу: показати тенденції дотримання гендерної рівності в Україні,  міжнародні зобов’язання України щодо гендерної рівності у вирішенні питань пошуку підходящої роботи, подальшого працевлаштування.

Провела тренінг-семінар начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ О.В. Філіпова, яка обговорила питання сучасного погляду на гендерні відмінності, особливості соціального захисту жінок з дітьми, оцінки жіночої праці, гендерної дискримінації та основні завдання викорінення гендерної нерівності.

Жінки активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.