internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 19

У Богодухові відбувся семінар з гендерних питань

      З 01.07.2019  по 05.07.2019  в Богодухівській районній філії Харківського обласного  центру зайнятості триває гендерний тиждень, у рамках якого проходять семінари та тренінги для безробітних громадян за темами: «Гендерна рівність», «Професійне самовизначення», «Особистість, дім, кар’єра» та ін.

      01 липня 2019 року в Богодухівській районній філії Харківського обласного  центру зайнятості для безробітних відбувся семінар з гендерних питань «Особистість, дім, кар’єра».

     Мета заходу: показати тенденції дотримання гендерної рівності в Україні,  міжнародні зобов’язання України щодо гендерної рівності у вирішенні питань пошуку підходящої роботи, подальшого працевлаштування.

     Провела тренінг-семінар начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ О.В. Філіпова, яка обговорила питання сучасного погляду на гендерні відмінності, особливості соціального захисту жінок з дітьми, оцінки жіночої праці, гендерної дискримінації та основні завдання викорінення гендерної нерівності.

     Жінки активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.