У Богодухові провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 31 липня 2019 року відбувся інформаційний семінар для безробітних із загальних питань зайнятості.

На даному заході обговорювалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання; електронні сервіси державної служби зайнятості; переваги легальної зайнятості; питання запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу; загрозами нелегальної трудової міграції; актуальною інформацією про стан регіонального ринку праці.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Філіпова поінформувала безробітних громадян про сприяння в підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійної підготовки, освіти та потреб ринку праці; надала консультації з професійної орієнтації; розповіла про професійне навчання з направленням служби зайнятості; інформувала щодо участі в оплачуваних громадських роботах.