internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 82

Твій вибір — твоє майбутнє

Життя — це ряд зусиль. Ми бачимо мету,
але не завжди бачимо дорогу. (В Шкловський)

17 лютого 2021 року начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Філіпова провела профорієнтаційний урок «Твій вибір — твоє майбутнє» для учнів 11-го класу Богодухівського ліцею № 3.
Основною метою заходу було – ознайомити учнів з проблемою самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.
Начальник відділу розповіла школярам, як правильно обирати професію, аби уникнути при цьому помилок, обговорила з учнями першочергові фактори, що суттєво впливають на вибір професії. Окремо приділила увагу опрацюванню помилок, які найчастіше допускає молодь під час професійного вибору.
Крім того, діти дізнались про стан місцевого та регіонального ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, перспективні професії, вимоги роботодавців до сучасного робітника, також йшлося про сучасні методи пошуку роботи за допомогою електронних ресурсів служби зайнятості
Час пройшов з цікавістю та користю, усім охочим надано відповіді на запитання, індивідуальні консультації з питань вибору майбутньої професії.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.