Твій вибір — твоє майбутнє

Життя — це ряд зусиль. Ми бачимо мету,
але не завжди бачимо дорогу. (В Шкловський)

17 лютого 2021 року начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Філіпова провела профорієнтаційний урок «Твій вибір — твоє майбутнє» для учнів 11-го класу Богодухівського ліцею № 3.
Основною метою заходу було – ознайомити учнів з проблемою самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.
Начальник відділу розповіла школярам, як правильно обирати професію, аби уникнути при цьому помилок, обговорила з учнями першочергові фактори, що суттєво впливають на вибір професії. Окремо приділила увагу опрацюванню помилок, які найчастіше допускає молодь під час професійного вибору.
Крім того, діти дізнались про стан місцевого та регіонального ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, перспективні професії, вимоги роботодавців до сучасного робітника, також йшлося про сучасні методи пошуку роботи за допомогою електронних ресурсів служби зайнятості
Час пройшов з цікавістю та користю, усім охочим надано відповіді на запитання, індивідуальні консультації з питань вибору майбутньої професії.