buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Третя річниця громадської організації «Богодухівська агенція розвитку та євроінтеграції»

Богодухівський міський голова Голуб Микола Вікторович вручив подяку міської ради -  Олексенко Наталії Іванівні, керівнику громадської організації «Богодухівська агенція розвитку та євроінтеграції» за вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціально-економічного розвитку міста Богодухова, активну участь у підготовці креативних міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» Микола Вікторович наголосив, що тільки спільними зусиллями, згуртованістю та наполегливою працею ми можемо зробити наше рідне місто кращим.