internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 15

Торгівля людьми та небезпека, яку вона становить

 У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім Днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також надавати допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему і небезпеку, яку вона становить та нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми Богодухівською районною філією ХОЦЗ спільно з управлінням соціального захисту населення Богодухівської РДА  30 липня 2020 року проведено інформаційну зустріч для відвідувачів УСЗН Богодухівської РДА з протидії торгівлі людьми. У зв’язку з цим, громадянам було надано інформацію про проблеми нелегальної трудової міграції та законних шляхів працевлаштування в межах України і за кордоном, обговорено з учасниками ризики потрапити у рабство, шляхи уникнення цих небезпек та способи допомоги постраждалим.

Відвідувачі отримали інформаційні брошури з контактами центрів допомоги для осіб, які потрапили у складну ситуацію внаслідок обману, шантажу, шахрайства або погроз та були експлуатовані.

У зустрічі взяли участь 11 осіб.

Зустріч проходила у формі діалогу та відкритої дискусії.

Присутні отримали відповіді на питання та індивідуальні консультації від фахівця.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.