Торгівля людьми та небезпека, яку вона становить

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім Днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також надавати допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему і небезпеку, яку вона становить та нагоди відзначення Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми Богодухівською районною філією ХОЦЗ спільно з управлінням соціального захисту населення Богодухівської РДА  30 липня 2020 року проведено інформаційну зустріч для відвідувачів УСЗН Богодухівської РДА з протидії торгівлі людьми. У зв’язку з цим, громадянам було надано інформацію про проблеми нелегальної трудової міграції та законних шляхів працевлаштування в межах України і за кордоном, обговорено з учасниками ризики потрапити у рабство, шляхи уникнення цих небезпек та способи допомоги постраждалим.

Відвідувачі отримали інформаційні брошури з контактами центрів допомоги для осіб, які потрапили у складну ситуацію внаслідок обману, шантажу, шахрайства або погроз та були експлуатовані.

У зустрічі взяли участь 11 осіб.

Зустріч проходила у формі діалогу та відкритої дискусії.

Присутні отримали відповіді на питання та індивідуальні консультації від фахівця.