internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 14

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ПРОТИДІЯТИ, ЗАПОБІГТИ!

  Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості 11 жовтня 2019 року в  заключному етапі проведення гендерного тижня  відбувся семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Захід провели за участю запрошених соціальних партнерів: в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Дмитра Перепелиці, головного спеціаліста відділу з питань праці та соціально трудових відносин управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації Тетяни Рябки.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Філіпова поінформувала присутніх про стан  ринку праці району та послуги, які надає служба зайнятості. Звернула увагу присутніх на основні ризики нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, руйнування родинних стосунків, примусову працю та на найбільш уразливі категорії громадян.

Від соціальних партнерів учасники заходу отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики.  Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.

Спеціалісти відповіли на низку запитань, які цікавили учасників заходу, а також роздали їм інформаційні та методичні матеріали, у яких викладені основні аспекти протидії торгівлі людьми та зазначені контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються постраждалими від торгівлі людьми та переглянули інформаційний фільм.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.