ТИЖДЕНЬ ПРАВА: ОБ’ЄДНАНІ СПІЛЬНОЮ СПРАВОЮ

12 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова О.В., провідний юрисконсульт Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Носенко О.А., разом з начальником Богодухівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Харківській області Рудичевою К.В., представниками Богодухівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чернишовим В.І., Дяченко О.М. та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. провели робочу зустріч присвячену Всеукраїнському тижню права.

В ході зустрічі обговорювалися основні конституційні правами людини, інформація стосовно їх реалізації та основні шляхи захисту, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.