internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 17

Тиждень права: об’єднані спільною справою

  В рамках Всеукраїнського тижня права у Богодухівській районній філії ХОЦЗ 11 грудня 2019 року був проведений захід для фахівців філії  директором Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Д.М.

В ході зустрічі обговорювалися основні конституційні права людини, інформація стосовно їх реалізації та основні шляхи захисту, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил), членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.

Перепелиця Д.М. зосередив увагу на роз’ясненні та практичному застосуванні законодавства України, що регулює питання легалізації найманої праці, працевлаштування на роботу та звільнення з роботи. Також було обговорені найпоширеніші питання законодавства про працю.

Захід на дану тематику викликав інтерес у фахівців філії. Сторони соціального діалогу провели цікаву бесіду, в результаті якої на всі задані питання надано вичерпні відповіді.

Крім того, отримати юридичну консультацію та правову допомогу можна в будь – який зручний час для громадян шляхом відвідування  Богодухівського районного центру зайнятості та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.