Тиждень права: об’єднані спільною справою

В рамках Всеукраїнського тижня права у Богодухівській районній філії ХОЦЗ 11 грудня 2019 року був проведений захід для фахівців філії  директором Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Д.М.

В ході зустрічі обговорювалися основні конституційні права людини, інформація стосовно їх реалізації та основні шляхи захисту, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил), членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб.

Перепелиця Д.М. зосередив увагу на роз’ясненні та практичному застосуванні законодавства України, що регулює питання легалізації найманої праці, працевлаштування на роботу та звільнення з роботи. Також було обговорені найпоширеніші питання законодавства про працю.

Захід на дану тематику викликав інтерес у фахівців філії. Сторони соціального діалогу провели цікаву бесіду, в результаті якої на всі задані питання надано вичерпні відповіді.

Крім того, отримати юридичну консультацію та правову допомогу можна в будь – який зручний час для громадян шляхом відвідування  Богодухівського районного центру зайнятості та Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.