internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 13

Сходка на вулиці Шевченка

Бути ремонту дороги по вул. Шевченка м. Богодухова!
Головою районної державної адміністрації Володимиром Шаровим проведено сходку мешканців вул.Шевченка за участю заступника міського голови Ворвуля В.В.,   начальник КП "Богодухівжитло" Дубинки С.М., , філії "Богодухівський райавтодор", депутата міської ради Толмачова А.В. та ЗМІ з питання ремонту автомобільної дороги по вул. Шевченка та здійснення робіт з планування узбіччя цієї дороги.
Як зазначив Володимир Шаров, вул. Шевченка є складовою автомобільної дороги загального користування місцевого значення Богодухів-Павлівка-Гути та знаходиться на балансі Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації. Ремонт дороги буде здійснено за кошти дорожнього фонду Харківської області  та районного бюджету.
На ділянці 700 м буде проведено капітальний ремонт дороги за кошти дорожнього фонду Харківської області на загальну суму 3,4 млн. грн., далі – якісний поточний середній ремонт за кошти районного бюджету в сумі 300 тис. грн. Для забезпечення якісного ремонту дорожнього покриття міській раді необхідно провести роботи з планування узбіччя, очищення водовідвідних каналів та інші заходи з відведення дощових та талих вод.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.