internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 36

Сходка на вулиці КРИВОНОСОВА

10 травня 2018 року відбулись загальні збори з мешканцями житлових будинків вул. Кривоносова.

До проведення зборів були залучені заступник міського голови Ворвуль В.В., директор КП «Богодухіввода» Слесарєв В.В.,завідуюча Богодухівського районного лабораторного відділення Краснокутської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Гармаш І.В., лікар із загальної гігієни Богодухівського районного лабораторного відділення Краснокутської міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» Дригач Л.І., Головний спеціаліст відділу державного нагляду Богодухівського районного управління ГУ Держспоживслужби в Харківській області Повойко О.В., ст.. ДОП Богодухівського ВП ГУНП в Харківській області капітан поліції Мунаєв О.М., ДОП Богодухівського ВП ГУНП в Харківській області капітан поліції Лучко О.В., інспектор з благоустрію Шубіна Л.С.

Приводом проведення зборів було погіршення якості питної води яка видобувається зі свердловини по вул. Кривоносова а іменно виявлення привищення аміаку у питній воді вище дозволених норм. Перший продукт розпаду аміак (амонійний азот) утворюється в наслідок розпаду білків та є показником забруднення господарчо-побутовими стоками. Попадання господарсько-побутових стоків можливо через негерметичні вигрібні ями, рідина з яких потрапляє до ґрунтових вод та водоносних горизонтів.

Дана свердловина є найбільш мількою з усіх свердловин які забезпечують питною водою мешканців міста. Глибина свердловини 93 м. Статичний рівень води 53 м.

При перевірці якості питної води з решти задіяних свердловин, відхилень по якості питної води не виявлено.

За результатами комісійного обстеження водозабору та прилеглої території встановлено що імовірною причиною забруднення питної води є вигрібні ями, в першу чергу багатоповерхових будинків по вул. Кривоносова, які зроблені з негерметичних бетонних блоків, крім того заповнені повністю та рідкі відходи переливаються по прилеглій території. За підсумками 2017 року на мікрорайон вул. Кривоносова подано 3413 м.куб. питної води. Мешканцями трьох багатоповерхових будинків спожито 2648,5 м.куб. Як наслідок за підсумками роки у вигрібні ями злито більше двох тисяч метрів кубічних рідких побутових відходів. З них не вивезено для знешкодження жодного метра кубічного рідких побутових відходів які потрапляють до ґрунтових вод та водоносних горизонтів.

В ході загальних зборів мешканці проінформовані про погіршення якості питної води та заборону її вживання без теплової обробки.

Мешканцям запропоновано терміново вирішити питання з вивозом рідких побутових відходів, що надасть можливість для самоочищення ґрунту та водоносного горизонту.

З метою попередження захворювань доведено про проведення дезінфекції свердловини та водопровідної мережі.

Вивчається питання можливості проведення денітрифікації.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.