buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 39

Свято у школі

Давня дружба і співпраця поєднує колективи Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» та початкової школи Богодухівського ліцею № 3, бо надзвичайно важливо  допомогти дитині усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все, що чекає дитину в школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала раніше.

Проблема наступності між дошкільною і початковою ланками освіти є актуальною в наш час і ця наступність розуміється не як підготовка саме до навчання, а  організація єдиного розвиваючого простору, бо ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися. Одним з головних завдань нашої співпраці є поглиблення інтересу до шкільного життя.

З метою виконання плану роботи з наступності на 2016/2017 навчальний рік 12 жовтня діти старшої групи  з вихователем-методистом Білоус Л.С., вихователями Андрійчук О.П., Кривцовою Л.В., помічником вихователя Ольховською О.Г. були запрошені на посвячення першокласників у «Країну веселкову» — саме таку тематичну назву має початкова школа ліцею. Нам і нашим дошкільнятам було дуже приємно відчувати теплий прийом з боку  директора ліцею Рубаник О.В., заступника директора Загорулько Т.М., вчителів. Мабуть найприємніше було зустрітися з першокласниками, які лише недавно вийшли з стін нашої «Ялинки».

Відчути атмосферу школи, шкільного свята, відчути, що там з радістю чекають кожного – це одна зі сходинок, яка веде до успішної готовності дитини до подальшого шкільного життя.

Ми охоче підемо до школи,

Бо цікавить нас усе довкола,

І зміни у житті нас зовсім не лякають,

Ми знаємо, що там на нас чекають!

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.