internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 44

Свято у школі

Давня дружба і співпраця поєднує колективи Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» та початкової школи Богодухівського ліцею № 3, бо надзвичайно важливо  допомогти дитині усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все, що чекає дитину в школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала раніше.

Проблема наступності між дошкільною і початковою ланками освіти є актуальною в наш час і ця наступність розуміється не як підготовка саме до навчання, а  організація єдиного розвиваючого простору, бо ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися. Одним з головних завдань нашої співпраці є поглиблення інтересу до шкільного життя.

З метою виконання плану роботи з наступності на 2016/2017 навчальний рік 12 жовтня діти старшої групи  з вихователем-методистом Білоус Л.С., вихователями Андрійчук О.П., Кривцовою Л.В., помічником вихователя Ольховською О.Г. були запрошені на посвячення першокласників у «Країну веселкову» — саме таку тематичну назву має початкова школа ліцею. Нам і нашим дошкільнятам було дуже приємно відчувати теплий прийом з боку  директора ліцею Рубаник О.В., заступника директора Загорулько Т.М., вчителів. Мабуть найприємніше було зустрітися з першокласниками, які лише недавно вийшли з стін нашої «Ялинки».

Відчути атмосферу школи, шкільного свята, відчути, що там з радістю чекають кожного – це одна зі сходинок, яка веде до успішної готовності дитини до подальшого шкільного життя.

Ми охоче підемо до школи,

Бо цікавить нас усе довкола,

І зміни у житті нас зовсім не лякають,

Ми знаємо, що там на нас чекають!

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.