302 Found

Found

The document has moved here.

Свято Першого Дзвоника у навчальних закладах міста

02 вересня 2019 року у навчальних закладах міста відбулося  свято Першого Дзвоника. Богодухівський міський голова Микола Голуб, працівники міської ради урочисто звернулися з вітаннями і побажаннями школярам, педагогам, батькам. Барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічали своїх учнів навчальні заклади Богодухова.  Найщиріші слова подяки звучали для вчителів, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Ось і пролунала у новому навчальному році чарівна мелодія шкільного дзвоника! Хай щастить учням на гарні оцінки, а учителям на сумлінних і допитливих учнів!