internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 49

Свято Перемоги

28 квітня Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у нараді, щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, приклад патріотизму, самовідданості та мужності тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. 75 років у довічному боргу наше покоління перед всіма ветеранами війни, які пройшли через горнило битв і дожили до цього світлого дня», — наголосив голова районної державної адміністрації Анатолій Рисцов.

08 травня о 10 годині відбудеться покладання квітів до братської могили на цвинтарі, пам’ятного знаку танк Т-34, об 11 годині до Меморіалу Слави.

Далі церемоніальні заходи з покладанням квітів буде проведено на братській могилі в с. Семенів Яр та могилі розстріляних євреїв в семеноярському лісі.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.