Святкування Великодня буде з дотриманням умов карантину

31 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у зустрічі з представниками духовенства, яка була проведена головою районної державної адміністрації Анатолієм Рисцовим. Зазначено про продовження до 24 квітня карантину і обговорено питання цьогорічного святкування Великодня, освячення пасок і вшанування плащаниці.

«Після рішення держави продовжити карантин ми будемо мати святкування Паски за особливих умов. З цього приводу дуже добрі рекомендації висловив настоятель Свято-Духівського храму отець Стефаній. Він просить усіх дотримуватися умов карантину, які були організовані в церквах у попередні неділі. На саму Паску, в неділю, рекомендує звершення літургії на вулиці, з дотриманням усіх санітарних норм і соціальних дистанцій. Святити паску також будуть лише на дворі, з дотриманням соціальних дистанцій. Також перед Паскою усі богодухівці йдуть до плащаниці. І до плащаниці також будуть йти з дотримання усіх норм і правил карантину – плащаницю не цілуватимуть, а битимуть доземний поклін», — виокремив головне Анатолій Рисцов.

Джерело інформації: Сайт Богодухівської районної державної адміністрації