internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 15

Святкування Великодня буде з дотриманням умов карантину

31 березня 2020 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у зустрічі з представниками духовенства, яка була проведена головою районної державної адміністрації Анатолієм Рисцовим. Зазначено про продовження до 24 квітня карантину і обговорено питання цьогорічного святкування Великодня, освячення пасок і вшанування плащаниці.

«Після рішення держави продовжити карантин ми будемо мати святкування Паски за особливих умов. З цього приводу дуже добрі рекомендації висловив настоятель Свято-Духівського храму отець Стефаній. Він просить усіх дотримуватися умов карантину, які були організовані в церквах у попередні неділі. На саму Паску, в неділю, рекомендує звершення літургії на вулиці, з дотриманням усіх санітарних норм і соціальних дистанцій. Святити паску також будуть лише на дворі, з дотриманням соціальних дистанцій. Також перед Паскою усі богодухівці йдуть до плащаниці. І до плащаниці також будуть йти з дотримання усіх норм і правил карантину – плащаницю не цілуватимуть, а битимуть доземний поклін», — виокремив головне Анатолій Рисцов.

Джерело інформації: Сайт Богодухівської районної державної адміністрації

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.