buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Святковий прийом з нагоди Дня соціального працівника

Святковий прийом з нагоди Дня соціального працівника відбувся сьогодні, 3 листопада, у Богодухівській міській раді.

У заході взяли участь міський голова Микола Голуб,заступники міського голови  Ворвуль В.В ,Мальована О.А., а також працівники соціальних служб міста.

Микола Вікторович привітав з професійним святом усіх присутніх .

«Ви — люди, які складають серце цього міста, і від того, наскільки воно чітко і терпляче б’ється, залежить, яким життям живе наше місто. Я переконаний, що всі соціальні служби і працівники соціальної сфери Богодухова — це дуже важлива, незамінна, постійно діюча частина серця міста, яка якщо дасть збій — місту буде важко. Ваша місія — бути поруч з людьми, які потребують допомоги. Я всім вам бажаю з гідністю виконувати цю місію, міцності духу, гарного настрою, бажання жити і працювати далі, миру в ваших будинках і сім’ях», — зазначив міський голова.

За високий професіоналізм та значний внесок у розвиток соціальної сфери кращим працівникам вручили Подяки виконавчого комітету  міської ради та квіти.