internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 83

Святковий прийом з нагоди Дня соціального працівника

Святковий прийом з нагоди Дня соціального працівника відбувся сьогодні, 3 листопада, у Богодухівській міській раді.

У заході взяли участь міський голова Микола Голуб,заступники міського голови  Ворвуль В.В ,Мальована О.А., а також працівники соціальних служб міста.

Микола Вікторович привітав з професійним святом усіх присутніх .

«Ви — люди, які складають серце цього міста, і від того, наскільки воно чітко і терпляче б’ється, залежить, яким життям живе наше місто. Я переконаний, що всі соціальні служби і працівники соціальної сфери Богодухова — це дуже важлива, незамінна, постійно діюча частина серця міста, яка якщо дасть збій — місту буде важко. Ваша місія — бути поруч з людьми, які потребують допомоги. Я всім вам бажаю з гідністю виконувати цю місію, міцності духу, гарного настрою, бажання жити і працювати далі, миру в ваших будинках і сім’ях», — зазначив міський голова.

За високий професіоналізм та значний внесок у розвиток соціальної сфери кращим працівникам вручили Подяки виконавчого комітету  міської ради та квіти.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.