internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 13

Суд покарав матір школяра, який знущався з однокласника

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки  за частиною третьою статті 173-4 КУпАП «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». Про це повідомила прес-служба суду.

Відповідно до протоколу, неповнолітній 2004 р. н. вчинив булінг стосовно свого однокласника, а саме: постійно вчиняв діяння, які полягали у психологічному насильстві, внаслідок чого була заподіяна шкода психічному здоров’ю потерпілого.

Факт правопорушення підтверджується повідомленням директора школи, доповідною запискою класного керівника, поясненнями учасників конфлікту.

Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності був складений на матір хлопця, який вчинив булінг.

Судом винесено постанову, якою жінка притягнута до адміністративної відповідальності. За сукупності обставин у справі суд вважає за необхідне піддати правопорушницю адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

Нагадаємо, у випадку шкільного булінгу за кривдника, усю відповідальність несуть батьки. Вони повинні відшкодувати шкоду, яку завдала їхня дитина іншому учню.

  Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.