buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Суд покарав матір школяра, який знущався з однокласника

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки  за частиною третьою статті 173-4 КУпАП «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу». Про це повідомила прес-служба суду.

Відповідно до протоколу, неповнолітній 2004 р. н. вчинив булінг стосовно свого однокласника, а саме: постійно вчиняв діяння, які полягали у психологічному насильстві, внаслідок чого була заподіяна шкода психічному здоров’ю потерпілого.

Факт правопорушення підтверджується повідомленням директора школи, доповідною запискою класного керівника, поясненнями учасників конфлікту.

Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності був складений на матір хлопця, який вчинив булінг.

Судом винесено постанову, якою жінка притягнута до адміністративної відповідальності. За сукупності обставин у справі суд вважає за необхідне піддати правопорушницю адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

Нагадаємо, у випадку шкільного булінгу за кривдника, усю відповідальність несуть батьки. Вони повинні відшкодувати шкоду, яку завдала їхня дитина іншому учню.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).