створення органу самоорганізації

Переглядiв: 28

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХІІ СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.12.2018                               Богодухів                    №  1169_- VIІ

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації

населення «Сільський  комітет «Паляничники-Дейнеко»  в с.Паляничники, Богодухівського району

 

Розглянувши  заяву ініціативної групи про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, зареєстровану у Богодухівській міській раді  19.06.2018  за № 1175/8, протокол та список учасників зборів жителів за місцем проживання по ініціюванню створення органу самоорганізації населення від 16.06.2018, відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 3, 8, 9, 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення», рішення Богодухівської  міської ради від 05.10.201802 N 1008-VIІ  »Про затвердження положення про  органи самоорганізації населення на території Богодухівської міської ради», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. У наданні дозволу на  створення органу самоорганізації населення «Сільський  комітет «Паляничники-Дейнеко» в с.Паляничники, Богодухівського  району – відмовити у зв’язку з тим, що ініціювання створення органу самоорганізації населення було здійснено з порушенням вимог  п.3.1 Положення «Про органи самоорганізації населення на території Богодухівської  міської ради», затвердженого рішенням  Богодухівської  міської ради від 05.10.201802 N 1008-VIІ.

2. Довести до відома Дейнеко Миколи Петровича, представника громади с.Паляничники, Богодухівського району проможливість повторного звернення до міської ради з заявою про ініціювання органу створення самоорганізації населення, після усунення наявних порушень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Богодухівської міської ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова Векленко В.І.).

 

Секретар ради                                                     оригінал підписано                     З.Зіньковська