internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 30

СТУДЕНТІВ БОГОДУХІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ОЗНАЙОМИЛИ З НАЙЕФЕКТИВНІШИМИ МЕТОДАМИ ПОШУКУ РОБОТИ

       Відповідно до «Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки» служба зайнятості посилює співпрацю з навчальними закладами країни задля проведення системної профорієнтації серед студентської молоді, використовуючи при цьому сучасні та вдосконалені інформаційно-комунікаційні та дистанційні технології.

Вдосконалюючи механізми взаємодії з учнівської молоддю Богодухівського району, фахівці Богодухівського районного центру зайнятості регулярно організовують та проводять тематичні профорієнтаційні семінари для цієї категорії громадян, як в приміщенні центру зайнятості, так і безпосередньо в навчальних закладах.

З метою ознайомлення та набуття студентською молоддю практичних навичок з працевлаштування за обраною професією 19 березня 2018 року заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Олена Філіпова провела семінар для 52 студентів, випускників 2018 року, Богодухівського професійного аграрного ліцею на тему: «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії. Складання резюме. Співбесіда з роботодавцем».

В ході семінару студенти отримали професійні поради щодо ефективних шляхів пошуку роботи — їм було продемонстровано приклади правильно оформлених резюме; отримали поради щодо підготовки до співбесіди з роботодавцем та дізналися про недоліки та переваги різних джерел вакансій.

Під час заходу молодь брала активну участь в обговоренні питань, обміні думками щодо того, як набути впевненості у власних здібностях, підвищити рівень вже набутих знань. Після теоретичної інформації, студенти виявили зацікавленість закріпити отримані знання на практиці та набули корисних, необхідних для спілкування з роботодавцями навичок.

За підсумками цієї зустрічі з керівництвом Богодухівського професійного аграрного ліцею досягнуто домовленості  щодо подальшої активної співпраці у напрямку профорієнтаційної роботи зі студентською молоддю ліцею.

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.