internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 135

Студенти спілкувались з роботодавцями

У Богодухівському професійному аграрному ліцеї відбувся профорієнтаційний захід служби зайнятості за участю роботодавців та соціальних партнерів. В навчальному закладі навчаються більше 250 студентів, які отримують професії сільськогосподарського напрямку. На майстер-класах вони продемонстрували свої вміння за професіями: «кухар-кондитер», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів категорії «С».

Фахівці служби зайнятості провели тренінг-семінари «Техніка самопрезентації», «Адаптація на новому робочому місці», під час яких молодь дізналась про правила написання ефективного резюме, проходження співбесіди з роботодавцем, методи пошуку роботи, формування навичок самопрезентації та розвитку впевненості в собі. Спеціалісти Служби у справах дітей Богодухівської райдержадміністрації провели лекцію «Державний захист інтересів дитини» та ознайомили відвідувачів з законодавчою підтримкою та соціальними гарантіями для молоді. На тренінгах Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богодухівського РВ ГУ МВС України в Харківській області,Богодухівського  об’єднаного міського військового коміссаріату студенти отримали інформацію про важливість дотримання здорового способу життя для досягнення професійного успіху, запобігання злочинності та безпритульності серед неповнолітніх, дізнались про служби, в які можна звернутися у скрутних життєвих ситуаціях та інформацію щодо військової служби за контрактом.

Студенти навчального закладу отримали індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості щодо професійного самовизначення, можливостей продовження навчання та працевлаштування. Бажаючі ознайомились з банком вакансій всієї України та Харківської області зокрема.

Актуальні вакансії презентували молоді більше 10 роботодавців, серед яких — Богодухівський електромеханічний завод Державного науково-виробничого об’єднання «Комунар», ПАТ «Гутянська станція технічного обслуговування», СТОВ «Колос-АС», СФГ «Промінь», ПСП ім. Т. Г. Шевченка, СВК ім В.Н. Каразіна, СТОВ ім. Ватутіна, ВАТ «Ульяновське», СТОВ «Вперед», ФОП Колєснік Тетяна Григорівна, ФОП Васенін Сергій Анатолійович, МП «Зустріч», СТОВ ім. Ватутіна. Студенти навчального закладу поспілкувались з роботодавцями, дізнались про можливість проходження стажування та виробничої практики на підприємствах за професіями «тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер», «оператор комп’ютерного набору».

 

Екскурсія навчальним закладом

Презентація професій

Знайомство з навчальним закладом

Презентація професій сільського господарства

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.