internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 21

СТРОКИ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ

 

Як показала практика Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги по спадкових справах, часто термін вступу у спадщину спадкоємцями пропускається. Причини різні: в одних – не знання закону, у інших більш поважні – навчання за кордоном, важка хвороба, відрядження, тощо. Тому вважаємо за необхідне висвітлити декілька основних моментів процесу вступу у спадщину.

СПАДКОЄМЕЦЬ – це особа, яка у випадку смерті тієї чи іншої особи набуває права одержати її спадкове майно.

Статтею №66 Закону України «Про нотаріат» визначено про те, що нотаріусом або якщо це сільська місцевість – посадовою особою органу місцевого самоврядування, яка вчиняє нотаріальні дії, за місцем відкриття спадщини видається свідоцтво про право на спадщину щодо майна, яке переходить за правом спадкоємства до спадкоємців чи держави.

Свідоцтво про право на спадщину – це нотаріальний акт, який засвідчує перехід права власності на майно спадкодавця до спадкоємців. Таке свідоцтво видається за письмовою заявою спадкоємців, які прийняли спадщину на ім’я всіх спадкоємців або за їх бажанням кожному з них окремо.

Спадкоємці, які пропустили строк для прийняття спадщини, за згодою всіх інших спадкоємців, які вже прийняли спадщину, можуть бути включені до свідоцтва про право на спадщину як такі, що прийняли спадщину. Така згода спадкоємців повинна бути викладена у письмовій формі і подана до видачі свідоцтва про право на спадщину нотаріусу або в сільських населених пунктах — уповноваженій на це посадовій особі.

Відкривається спадкова справа тільки один раз. Спадкоємцям необхідно прийняти спадщину фактично, або подати нотаріально засвідчену заяву про прийняття спадщини за законом чи за заповітом протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця. Не писати заяву на вступ у спадщину можна у випадку, якщо спадкоємець був зареєстрований з померлим на дату смерті в одному будинку. В такому випадку особа вважається такою що автоматично вступила у спадщину.

Для відкриття спадкової справи у нотаріуса спадкоємцям необхідно надати:

- паспорт громадянина України (тимчасову посвідку на постійне проживання) та реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- свідоцтво про смерть спадкодавця;

- документ, що підтверджує родинні відносини з спадкодавцем;

- довідка з компетентних органів про те, хто проживав з померлою особою на дату смерті;

- оригінали правовстановлюючих документів на майно (свідоцтво, договір купівлі-продажу, договір дарування, договір міни, довідка про виплату паю, або будь-який інший документ, що підтверджує право власності);

- технічні документи з Бюро технічної інвентаризації.

Після написання заяви про прийняття спадщини та її прийняття, спадкоємцям необхідно буде оформити спадщину. Право на спадкове майно втрачене вже не буде. Розпоряджатися (продавати, дарувати, заповідати та ін.) майном можна буде тільки після повного оформлення документів.

Тому, щоб не довелось звертатись до суду з позовом про встановлення додаткового строку для прийняття спадщини – робіть все вчасно.

 

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.