Статистика на 25 червня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 25 червня лабораторно підтверджено ще 3 випадки захворювання на COVID-19. Наразі загальна кількість осіб, які захворіли становить — 30 осіб.

Стан здоров’я осіб, у яких підтверджено захворювання, задовільний, ускладнень хвороби немає. Всі особи з підтвердженим діагнозом перебувають на самоізоляції та підтримують зв’язок зі своїми сімейними лікарями.

1 людина знаходиться на лікуванні в центральній районній лікарні, стан її відносно задовільний, стан медпрацівників, які знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів задовільний, проявів респіраторного захворювання немає.