Статистика на 22 червня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 22 червня кількість осіб, які захворіли на COVID-19 не змінилася. Наразі за весь період реєстрації лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19.
Всі особи, у яких на даний час підтверджено діагноз, перебувають на самоізоляції та підтримують зв’язок зі своїми сімейними лікарями. Хворі почувають себе задовільно, хвороба протікає без ускладнень.
Стан пацієнта що знаходиться на лікуванні в хірургічному відділенні на ранок відносно задовільний, кисневої підтримки не потребує, стан медпрацівників, які знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів задовільний, проявів респіраторного захворювання немає.