Статистика на 2 липня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 02 липня лабораторно підтверджено 33 випадки захворювання на COVID-19: померла — 1 людина, 21 людина одужала, знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах – 11 людей (з них медичних працівників – 2, дітей – 1), 1 людина на лікуванні в центральній районній лікарні.

Пацієнт що знаходився на лікуванні в хірургічному відділенні одужав та виписаний. Стан пацієнта що знаходиться в терапевтичному відділенні задовільний, продовжує лікування. Медичні працівники знаходиться на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря, стан задовільний.

За весь період реєстрації в районі пройшли тестування швидкими тестами – 205 осіб, ПЛР-тестами – 155.