Статистика на 19 травня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

Статистика щодо захворювання на короновірусну інфекцію не змінилася, підтверджених випадків – 5.

Станом на сьогодні пацієнт с. Первухінка повторно обстежений на ПЛР дослідження, попередній результат обстеження від 13.05.2020 негативний, стан 4 контактних осіб задовільний, результати ПЛР дослідження в роботі. Контактні особи по неврологічному відділенню лікарні обстежені, результати ПЛР дослідження отримані на 6 осіб — негативні, інші в роботі. 5 медичних працівників та 8 пацієнтів залишаються на самоізоляції в неврологічному відділенні до отримання результатів ПЛР досліджень, стан усіх задовільний, прояви гострої респіраторної хвороби відсутні.