Статистика на 18 червня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 18 червня лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19, з них померла — 1 людина, 9 людей одужали, знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах – 15 людей, 1 людина на лікувані в центральній районній лікарні.

Стан пацієнта що знаходиться на лікуванні в хірургічному відділенні на ранок відносно задовільний, періодично отримує кисневу підтримку, контактні особи обстежені, у 4 медпрацівників результати ПЛР-тестів позитивні, знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів, стан задовільний, проявів респіраторного захворювання немає, у відділенні введені карантинні заходи.

За весь період реєстрації в районі пройшли тестування швидкими тестами – 167 осіб (за 17.06.2020 – 4), ПЛР-тестами – 104 (за 17.06.2020 – 2).