Статистика на 15 травня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

На даний час ситуація з захворювання на коронавірусну інфекцію така:

підтверджених випадків – 5 осіб (обласний психоневрологічний диспансер с.Стрілечча – 1 особа, с. Крисине — 3 особи, с. Первухінка — 1 особа).

Стан пацієнтів задовільний, стан 4 осіб, що знаходяться на самоізоляції задовільний, жителька с. Крисине знаходиться на лікуванні в реанімаційному відділенні обласної клінічної інфекційної лікарні, її стан тяжкий, обумовлений тяжкою супутньою патологією.

22 медичних працівника, що контактували з пацієнтом обстежені експрес тестами, результат — негативний, проведено забір біоматеріалу у 8 медпрацівників на ПЛР дослідження, результати в роботі, обстежені контактні особи серед пацієнтів неврологічного відділення — 5, результат негативний.

Шановні мешканці міста!

Просимо Вас зберігати спокій та дотримуватися вимог протиепідемічних правил.

Бережіть своє здоров’я та життя!