Статистика на 01 липня щодо коронавірусної інфекції у Богодухівському районі

В Богодухівському районі станом на 01 липня лабораторно підтверджено 33 випадки захворювання на COVID-19 (за останню добу – 1): померла — 1 людина, 19 людей одужали, знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах – 11 людей (з них медичних працівників – 2, дітей – 2), 2 людини на лікуванні в центральній районній лікарні.

Стан пацієнта, що знаходиться на лікуванні в хірургічному відділенні, на ранок задовільний, обстежений методом ПЛР, результат в роботі; стан пацієнта, що знаходиться в терапевтичному відділенні, задовільний, продовжує лікування; медичні працівники лікарні одужали, приступили до роботи.

За весь період реєстрації в районі пройшли тестування швидкими тестами – 203 особи, ПЛР-тестами – 151.