internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 42

Спрощена система — на черговій зустрічі з представниками бізнесу

Про новації Податкового кодексу України та особливості справляння єдиного податку повідомлено начальником Богодухівської ОДПІ ГУ Міндоходів Тетяною Олександрівною Світличною під час зустрічі з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами стосовно спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Тетяна Олександрівна  звернула увагу, що вдосконалення податкового законодавства направлено на підтримку бізнесу. Так, розширено застосування спрощеної системи оподаткування шляхом введення п’ятої і шостої груп платників єдиного податку.  

Головне управління Міндоходів дбає про те, щоб платники податків виконували свій власний обов’язок якомого зручніше.

Також, при зустрічі з керівниками підприємств, начальник Богодухівської ОДПІ ГУ Міндоходів зазначила, що сервісне обслуговування платників податків є пріоритетним завданням  податківців.

Спілкуючися з керівниками посадовець наголосила, що Міністерство доходів іде шляхом зниження фіскального навантаження, для платників податків діють різноманітні електронні сервіси: «База знань», «Пульс», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Реєстр платників ПДВ».

Особисті зустрічі керівництва  з представниками бізнесу сприяють налагодженню партнерства і формуванню податкової культури.

Індивідуальний підхід до кожного платника податків є запорукою довірливих відносин та сприяє збільшенню добровільних надходжень до бюджету.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.