internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 30

Співпраця служби зайнятості з органами пробації

17 квітня 2019 року в приміщенні Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області начальником відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  О.В. Філіповою  для працівників відділу  пробації надано інформацію про види послуг, які надає служба зайнятості.

Також, проведено робочу зустріч з начальником  Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області підполковником внутрішньої служби Скляровим Д.М. з питання співпраці Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області з Богодухівською районною філією ХОЦЗ за 3 місяці 2019 року та визначення подальших шляхів співпраці у проведенні спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі в 2019 році

  Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості О.В. Філіпова провела спільно з  заступником начальника Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області капітаном внутрішньої служби Охмат  Н.Л. індивідуальні  прийоми з  суб’єктами пробації. В ході цих прийомів розповіла про єдину базу даних вакансій по Україні, про можливість відвідати інформаційні та консультаційні семінари, різноманітні тренінги з питань пошуку роботи, взяти участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, що дає можливість покращити власне матеріальне становище та сприяє прискоренню процесу працевлаштування,  ознайомила з можливістю пройти навчання на базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, загальними характеристиками професій, з навчальною базою в Харківському   ЦПТО, термінами навчання.

     Заступник начальника Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Охмат  Н.Л. наголосила присутнім про адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

       На всі питання були надані вичерпні відповіді.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.