internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 31

СПІЛЬНА ПРАЦЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

07 грудня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпової О.В. з начальником Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Скляровим Д.М. та заступником Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області  Охмат  Н.Л.

Метою зустрічі є аналіз роботи співпраці Богодухівської районної філії ХОЦЗ та Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області за 2018 рік з клієнтами пробації та визначення подальших шляхів співпраці у проведенні спільних заходів у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі в 2019 році.

Зустріч пройшла конструктивно та плідно, результатом стали напрацьовані механізми співпраці, а саме узгоджено організацію роботи на 2019 рік, та підписано план-графік заходів на 2019 рік між Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості та Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.