internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 77

СПАРТАКІАДА ДЛЯ ІНВАЛІДІВ

   Багаторічна практика показує, що одним з найбільш дієвих методів реабілітації інвалідів є фізична культура та спорт. Систематичні тренувальні заняття, участь у змаганнях не тільки підвищують адаптацію інвалідів до умов життя, які змінилися, розширюють їхні функціональні можливості, допомагають оздоровленню організму, а й сприяють виробленню координації всіх систем організму, сприятливо діють на психіку, мобілізують волю на боротьбу з хворобою, повертають людям почуття соціальної повноцінності. І справа навіть не в нагородах чи призових місцях. У фонді соціального страхування України знають, що треба лікувати не лише від хвороби, слід оздоровлювати людину загалом: її фізичний, психологічно-емоційний стан. А проведення спартакіади серед інвалідів праці — це чудовий соціальний проект, який допомагає сотням людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, відчути, що вони здатні на більше. Саме тому виконавча дирекція Фонду соціального страхування України в 2018 році дала старт VІ Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу».
      25 липня відбіркові регіональні змагання в рамках VI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Харківській області проходили на базі КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ХТЗ» Харківської обласної ради  України. Програма спартакіади включала змагання із шести видів спорту — армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу (метання дротиків), настільного тенісу та шахів.Богодухівське відділення Фонду (начальник відділення Тризна В.І.) представляли 4 учасники з Богодухівського —   Назаренко К.І., Валківського — Святюк Ю.В., Томах В.В., Краснокутського – Яцюк А.О. районів. Впевнену перемогу та перше місце з дартсу здобув Яцюк А.О., який буде представляти Харківську область на заключному етапі змагань в м.Ужгороді.У сфері діяльності фонду — цілий комплекс серйозних завдань, від кваліфікованого вирішення яких залежить якість життя і рівень захисту інтересів людей праці, їх впевненість у завтрашньому дні. Рівень відповідальності фонду перед суспільством вимірюється не лише розміром страхових виплат потерпілим. Фонд фінансово забезпечує цілий комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації потерпілих, санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах України.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.