internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 28

Шукали вкрадене обладнання водонапірної вежі – знайшли мак. Прокуратура домоглася реального покарання для наркомана-крадія

Прокуратура оскаржила в апеляції умовний вирок Богодухівського районного суду Харківської області, вимагаючи реального покарання для 46-річного раніше 7 разів судимого чоловіка, який зберігав вдома макову соломку.

Як розповів, заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Бондаренко М.А., влітку 2016 року у рамках розслідування кримінального провадження за фактом викрадення обладнання водонапірної вежі у               м. Богодухів проводився обшук у домоволодінні одного з підозрюваних. Окрім викрадених речей знайшли ще й 24 кг. перебраного і засушеного маку.

У 2016 році Богодухівський районний суд визнав чоловіка винним у незаконному придбанні і зберіганні наркотичних засобів у великому розмірі та крадіжці (ч. 3 ст. 309, ч. 2 ст. 185 КК України) і призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.

Однак прокуратура не погодилася з умовним покаранням і звернулася у апеляційний суд.

Колегія судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Харківської області погодилася з доводами апеляційної скарги прокурора та призначила зловмиснику 5 років позбавлення волі.

Слід зазначити, що зловмисник вже мав 5 судимостей  за вчинення злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.